Zavřít X:

Bracco, s.r.o. - obchod s kynologickými potřebami

Žďárec 8, 594 56 Žďárec , Czech Republic, www.bracco.cz, info@bracco.cz, tel: +420 702 07 07 06


Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat
Registrace uživatelů: přihlásit - zaregistrovat

podrobné hledání

CZ EN DE
Bracco, s.r.o. Bracco blog for dogs

FENEČKY A PESANI > DVÍŘKA PRO PSY

 

Pes prochází skrze dvířka pro psy    

Dvířka pro psy z této nabídky jsou od nejstaršího výrobce psích dvířek Staywell z Anglie. Od konkurence se tato psí dvířka odlišují širokým výběrem velikostí i modelů a uživatelé této značkové kvality oceňují dlouhou životnost. 

Zákaznicí pak rádi využívají možnost objednání náhradních dílů (psem rozkousaná klapka, divokým proběhnutím psa poškozený závětrný rám apod.). Pro výběr a korektní objednání náhradního dílu je v prospektu každých dvířek dílenský výkres s názvy součástek v češtině.

Pro více informací nám poslouží Článek o psích dvířkách, kde se dozvíme která dvířka pro svého psa vybrat, jak a kam se dají zabudovat, návod jak s maketou vyzkoušet správnou velikost a také jak psa naučíme dvířky procházet.

 

Článek o psích dvířkách 

 

   

Svoboda pohybu i pro psa. Umožnit průchod našim psům ven, na zahradu, na terasu, na balkon, do toaletní místnosti, přízemí domu, nebo do garáže, aby mohli svobodně vykonat svoji potřebu, ohlídat náš domov, proběhnout se po zahradě a nebo navštívit své psí kamarády je často poptávaná potřeba.


Nedělat psovi vrátného. 
Pokud nejsme doma, nemáme zrovna čas nebo náladu dělat našim spolubydlícím psům vrátného, nechceme již kvůli průvanu či zlodějům nechávat pootevřené dveře, pak nadešel ten správný čas jednoduchého řešení >> Svému psovi opatříme jeho vlastní dvířka. 

 

Třídílné dummy, celokožešinové dummy, dummy s kožešinou, aporty, granule pro psy, konzervy pro psy, standard dummy, acme, píšťalky pro psy, pachy zvěře, postroje, postroje do auta, králiší kožešina, dummy s liščí kožešinou, isky pro psy, láhve pro psy, pamlskovníky, pelíšky pro psy, kožešinové přetahovadla, fleece přetahovadla, lovecké vodítko, kožené voldítko, vodítko s moxon smyčkou, field trial vodítko, drybed, vetbed, kožený obojek, stahovací obojek, polostahovací obojek, vesta pro psa, neoprenová vesta pro psa, dummy launcher, leuchtie, svítící obojek, šampóny pro psa, elektronické obojky, dummy vesty, lovecké vesty, dummy brašny, lovecké brašny, hřeben pro psa, kartáč pro psa, miska nerez, miska plast, chuck-it, míčky pro psy, fresbee, létající talíře, protihltací misky, bracco dummy, dummy do vody, plavací dummy

 

Bracco, s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@bracco.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu