Zavřít X:

Bracco, s.r.o. - obchod s kynologickými potřebami

Žďárec 8, 594 56 Žďárec , Czech Republic, www.bracco.cz, info@bracco.cz, tel: +420 702 07 07 06


Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat
Registrace uživatelů: přihlásit - zaregistrovat

podrobné hledání

CZ EN DE
Bracco, s.r.o. Bracco blog for dogs

  

…pár slov o firmě Bracco

 

Milí chovatelé loveckých, sportovně založených, domácích, hlídacích i jiných pejsků, kočiček a dalšího zvířectva.

Dovolte mi, abych Vás vřele přivítala v našem e-shopu a dílně. Firma Bracco,s.r.o. se zabývá již delší dobu výrobou profesionálních potřeb pro výcvik loveckých psů. Mezi oblíbené a žádanéBracco výrobky se především řadí tyto produkty-dummy, aporty s kožešinou i bez kožešiny, píšťalky pro výcvik psa, lovecká vodítka, výstavní vodítka, obojky, reflexní vesty pro psy a reflexní obojky, field trial vodítka, dummy - lovecké vesty, dummy - lovecké brašny, misky pro psa, pamlskovníky, výrobky z materiálu Biothane a další výrobky…..

 

Značka MB je zaměřena pro sportovní kynologii, psy domácí a dále se zabývá vztahem mezi pejskem a jeho věrným člověčím kamarádem a to již jak formou výrobků, nebo i poradenstvím, které se neustále rozvíjí. Tyto výrobky jsou pečlivě navrženy tak, aby maximálně splňovaly nejen estetický vzhled, ale hlavně promyšlenou funkčnost. Mezi oblíbené výrobky značky MB nyní patří zejména-Profesionální přetahovadla a hračky, antibaby, nebo-li hárací kalhotky, pamlskovníky, vodítka, postroje, amulety, šperky a výrobky s motivy pejsků, výrobky s výšivkami dle našich návrhů…..

Všechny výrobky i zboží nejdříve zkoušíme sami na sobě s věrnou a neúnavnou pomocí naší fauny a tak nemusíte mít obavu z nefunkčních výrobků. Všechny výrobky vyrábíme ručně v České Republice, u nás a snažíme se používat pouze kvalitní materiál, převážně vyráběný zde.Pokud něco v naší nabídce výrobků, ale i zboží neobjevíte, neváhejte a sdělte nám to. Jelikož se jedná z velké části o odborné výcvikové pomůcky a Vy třeba teprve začínáte, náš profesionální tým Vám moc rád pomůže s výběrem.

Mějte se hezky s těšíme se na spolupráci s Vámi.

Michaela Bartáková

majitel Bracco,s.r.o.

Podkategorie:

 

Třídílné dummy, celokožešinové dummy, dummy s kožešinou, aporty, granule pro psy, konzervy pro psy, standard dummy, acme, píšťalky pro psy, pachy zvěře, postroje, postroje do auta, králiší kožešina, dummy s liščí kožešinou, isky pro psy, láhve pro psy, pamlskovníky, pelíšky pro psy, kožešinové přetahovadla, fleece přetahovadla, lovecké vodítko, kožené voldítko, vodítko s moxon smyčkou, field trial vodítko, drybed, vetbed, kožený obojek, stahovací obojek, polostahovací obojek, vesta pro psa, neoprenová vesta pro psa, dummy launcher, leuchtie, svítící obojek, šampóny pro psa, elektronické obojky, dummy vesty, lovecké vesty, dummy brašny, lovecké brašny, hřeben pro psa, kartáč pro psa, miska nerez, miska plast, chuck-it, míčky pro psy, fresbee, létající talíře, protihltací misky, bracco dummy, dummy do vody, plavací dummy

 

Bracco, s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@bracco.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu