Bracco
#}

Welcome to our online store!

Our team is proud to announce that we're now open for business, and we look forward to serving you all in the future. If you have any questions about this store or the products found within, please don't hesitate to contact us any time. 

With friendly greetings,

your Bracco team

We recommend

Bracco Dogsport Vest, black/orange- different sizes.
Bracco Dogsport Vest, black/orange- different sizes.
• Three-years warranty!
• lightweight
• elegant
• stable
• waterproof
• lot of space for training tools
• a place… More information

O nás

V naší nabídce najdete mezi jinými i potřeby pro lovecký výcvik psa. Do této kategorie patří artikly, jako je lovecké vodítko, které šijeme ručně a poskytujeme na něj tříletou garanci. Lovecké vodítko na zkoušky splňuje všechny parametry zkušebního řádu. Dále pak dummy pro psa, aport pro psa, kozlík pro psa, či aport do vody. Dummy s kožešinou vyrábíme pouze z Českých surovin, protože je třeba brát zřetel na původ materiálů a prostředky při jejich zpracování.

Na dummy se běžně používají pachy zvěře, ty psa motivují při práci a podporují chuť k úspěšnému slídění. Píšťalky na výcvik psa nabízíme od anglické firmy Acme, nebo Bracco píšťalky pro psy, oboje značky mají určenou frekvenci- zvuk a Vy, pokud ji např. ztratíte si tak máte možnost pořídit píšťalku na kterou Váš pes je zvyklý reagovat.

Do výbavy aktivního loveckého psa patří zcela jistě signální vesta pro psa, nebo signální obojek pro psa. U výroby těchto výrobků, které patří k bezpečnostním prvkům psa, klademe obzvlášť důraz na kvalitu, protože je u nich zvýšená zátěž při praxi a tak i zde je garanční doba tři roky.

Lovecký výcvik psa se neobejde bez kvalitní lovecké brašny, nebo také jinak řečeno Dummy brašny. S oblibou se též používají lovecké vesty, dummy vesty. Na tyto vesty poskytujeme záruku pět let. Dummy brašna je navržena a ušita tak, aby stabilně seděla na rameni a při vyslání psa nesklouzla a nezavazela. Dummy vestu ocení především ten, kdo potřebuje při výcviku nejen volné ruce, ale více dummies, nebo dalších výcvikových pomůcek.

Mezi chovatelské potřeby pro psa v naší nabídce patří-

Postroje pro psy, a ty my dělíme do dvou kategorií. Sportovní postroje pro psy a univerzální postroje, které se hodí pro psí sporty, nebo i pro běžné užívání. Ideální je postroj pro psa takový, aby při tahu šel tlak na hrudník a ne třeba na kyčle, krční páteř…to plně např. splňuje Bracco postroj pro psa Active.

Pelech pro psa se nám osvědčil dle našich zkušeností s vyšším okrajem. Na pejska tak netáhne a má pocit bezpečí. Všechny vnitřní polštáře jsou vyjmutelné a tak není problém potah vyprat v pračce.

Dále ve výrobním programu se nachází sukně KILT pro výcvik psa, agility vesta, opasek na výcvik, venčící kabelka a další prima věci pro oblíbené činnosti se psem.

Mezi další chovatelské potřeby námi nabízené patří též: deka pro psa, deka drybed, deka vetbed, pamlskovník pro psa, miska pro psa, cestovní miska pro psa, výstavní vodítko, hárací kalhotky, taška pro psa a také nesmíme zapomenout na hračky. Hračky pro psy pískací i klasické. Přetahovadlo pro s kožešinou králíka, ale máme i v nabídce přetahovadlo s liščí kožešinou, nebo hračky pro psa bez kožešin. …a mnoho dalších artiklů.

Pro nás je důležité vybrat správný materiál, zdravotně nezávadný i kvalitní a s nejvyšší péčí se věnovat výrobě. To protože si považujeme naší přírody a s tím i zdraví pejsků, kteří mohou být našimi parťáky takto po mnoho let.

Váš Bracco team.

We would like to inform you that you are using an old browser and not all the functions of the e-shop will be available to you.
Loading...